► FirmaAvdelingeneTrondheim - Ansatte

Geir Thommesen

Geir Thommesen

Daglig leder / produksjon
Mobil: 932 01 081
geirt@plenum.no

Berit Myrekrok

Berit Myrekrok

Prosjektleder
Tlf.: mob.: + 47 915 21 234
berit@plenum.no

Ragnhild Røhme

Ragnhild Røhme

Prosjektleder
Mobil: 909 64 507
ragnhild@plenum.no

Frode Wold

Frode Wold

Montør
Mobil: 932 01 572
frode@plenum.no

 

Lillian Lykken Gaustad

Lillian Lykken Gaustad

Grafisk formgiver
Mobil: 991 25 263
lillian@plenum.no 

Johan Glæstad

Johan Glæstad

Produksjon
Mobil: 948 55 562
johan@plenum.no


Link til denne siden:     Legg til på Twitter     Legg til på Facebook     Legg til på LinkedIn     Legg til på Reddit     Legg til på StumbleUpon